Cognity Szkolenia


Cognity Szkolenia

Czego nauczysz się idąc na kurs Excel? Oczywiście w zależności od poziomu zaawansowania szkolenia możesz nabyć inne umiejętności.
Kurs Excel Podstawowy da pozwoli zapoznać się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w Excelu. Poznasz takie zagadnienia jak: formatowanie komórek, a także formatowanie warunkowe, które pokaże Ci jak szybko wydobyć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie szkolenie Excel nauczy Cię podstawowych funkcji takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, funkcja logiczna JEŻELI.
Kurs Excel na poziomie średniozaawansowanym nauczy bardziej zaawansowanych możliwości, np.: dowiesz się jak stosować obliczenia i funkcje na datach. Dowiesz się więcej na temat funkcji tekstowych. Poznasz także m.in. bardzo pomocne tabele przestawne, które mogą pomóc w zestawianiu różnych danych. Będziesz także bez problemu potrafił stworzyć ładny wykres.
Szkolenie Excel Zaawansowany z kolei, pogłębi zdobyte umiejętności z zakresu Excel. Będziesz znał m.in. zaawansowane opcje filtrowania i sortowania, a także Dodatek Solver oraz Narzędzie Szukaj Wyniku. Kurs Excel na tym poziomie przybliży Ci jak stosować różnorodne funkcje programu Excel jak m.in. funkcje daty i czasu – DZIŚ, DZIEŃ, MIESIĄC, DZIEŃ.TYG, WORKDAY. Poznasz takie funkcje na tekstach, jak- LEWY, PRAWY, FRAGMENT.TEKSTU, DŁ, LITERY.WIELKIE,USUŃ.ZBĘDNE.ODSTĘPY, Z.WIELKIEJ.LITERY.

Szczegóły strony www.cognity.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cognity.pl:

Cognity Szkolenia



Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: