Podkategoria: Ogrzewanie


« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne »

Kolektory słoneczne obecnie cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza w krajach Unii Europejskiej. Nic dziwnego. Kolektor słoneczny to nie tylko ogromna oszczędność pieniędzy za energię elektryczną i ogrzewanie, ale także to świetny sposób na pozyskanie energii z odnawialnych źródeł. To z kolei oznacza, że nasz dom jest eko i ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Na kolektory można uzyskać dopłaty, co dodatkowo ułatwia decyzję.

szczegóły wpisu »

Kominki

Kominki »

Jeżeli poszukujesz niezawodnego sposobu ogrzewania swego mieszkania lub biura to świetnie trafiłeś! Nasza firma HKS Lazar od lat trudzi się wyrobem instalacji grzewczych, w tym pieców, kominków, a także osprzętu koniecznych do prawidłowego funkcjonowania całej instalacji ogrzewania. Gwarantujemy najlepszą jakość oferowanych przez naszą firmę produktów. Hasłem naszej firmy jest "nowoczesność w urządzeniach grzewczych" dlatego wkładamy trud w nowe rozwiązania, co pozwala nam pozostawanie w czołówce najpewniejszych przedsiębiorstw w tej dziedzinie.

szczegóły wpisu »

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne »

Sklep z osprzętem centralnego ogrzewania oferuje tanie zakupy. Sklep Fuego dostarcza bojlery, zasobniki cwu, kaloryfery, zestawy solarne w wyjątkowo przystępnych cenach. Najlepsze firmy takie jak Zębiec, Cichewicz, Makroterm, Elektromet. Obecnie polecany produkt to Lechma PL 200. Fuego proponuje szybką wysyłkę i pomocne porady. Dużym atutem sklepu Fuego są bardzo duże stany grzejników. Każdy kontrahent jest traktowany po królewsku. Współpracujemy z głównymi producentami. Komfortowe i wygodne zamówienia to dokładnie Fuego.pl.

szczegóły wpisu »

Ekogroszek

Ekogroszek »

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem trudniącą się dystrybucją węgla kamiennego na terenie przede wszystkim Górnego Śląska, pochodzącego głównie z polskich kopalń, cieszących się na świecie renomą związaną z posiadaniem przez Polskę pokładów węgla wysokiej jakości.

Na największą uwagę w naszej szerokiej ofercie wegla kamiennego zasługuje ekogroszek (granulacja 5-25 mm). Jest produkowany z wysokiej jakości węgla kamiennego odpowiednio przerobionego i uszlachetnionego. Charakteryzuje się przede wszystkim niską zawartością siarki oraz wysoką wartością opałową osiągającą do 27 000 KJ/kg. Niska zawartość siarki i zanieczyszczeń lotnych kwalifikuje to paliwo jako spełniające normy ekologiczne.

W naszej ofercie znajdą również Państwo pozostałe sortymenty węgla takie jak: groszek, orzech II, orzech I, kostka, oraz miał węglowy.

szczegóły wpisu »

Hurtownia Hydrauliczna Lublin

Hurtownia Hydrauliczna Lublin »

Sklep www.e-kalter.pl należący do firmy KALTER S.C. to wiarygodny dostawca systemów techniki grzewczej i sanitarnej. W swojej ofercie sklep posiada kotły na paliwo stałe i gaz, kolektory słoneczne, pompy ciepła, grzejniki płytowe i ozdobne oraz podgrzewacze wody i szereg różnych materiałów instalacyjnych niezbędnych każdemu hydraulikowi podczas montażu systemów sanitarnych. Ponad 15-letnie doświadczenie w swojej branży oraz bardzo duża ilość odbytych przez doradców Kaltera szkoleń i posiadanych certyfikatów stanowi gwarancję, że zakupy dokonane w sklepie wysyłkowym www.e-kalter.pl okażą się dobrą inwestycją. Jeśli szukasz produktów liderów w swojej branży koniecznie odwiedź stronę www.e-kalter.pl i zapytaj o ofertę! Doradcy techniczni Kaltera są zawsze do Twojej dyspozycji!

szczegóły wpisu »

Grzejnik elektryczny

Grzejnik elektryczny »

Co decyduje o energooszczędności grzejnika elektrycznego?

Bardzo ważny jest właściwy dobór mocy grzejnika do pomieszczenia. Stwierdzenie „do ogrzania tego pokoju potrzebne będzie 2000 W” jest nieprecyzyjne. Przecież ogrzanie pomieszczenia np. żelazkiem jest niemożliwe.

Do tego celu potrzebna jest odpowiednia powierzchnia grzewcza i prawidłowa konstrukcja grzejnika oraz precyzyjne sterowanie, które w grzejnikach powinno być na najwyższym poziomie.

Już samo sterowanie ogrzewaniem może zapewnić nawet do 30% oszczędności energii elektrycznej. Jeżeli wypełnimy całe wnętrze grzejnika specjalnie zaprojektowanym wkładem, który bardzo szybko gromadzi energię, a następnie już bez pobierania energii elektrycznej przez długi czas oddaje zgromadzone ciepło, uzyskamy dodatkową oszczędność energii.

szczegóły wpisu »

Węgiel - Plomyk.net

Węgiel - Plomyk.net »

Zawitajcie dziś na nowoczesną witrynę o technologiach stosowanych do ogrzewania domów znajdujących się na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Nie zwlekajcie zbyt długo, albowiem wiele ofert jest ograniczonych czasowo. Odkręćcie kurek z ciepłem do Waszego domu. Nie wahajcie się zastosować krajowego węgla. Jest on tani i łatwo przetransportować go do Waszej piwnicy. Węgiel z rodzimych złóż posiada doskonałe właściwości energetyczne i jest ceniony również na rynkach eksportowych. Każdy kawałek generuje pokaźny przypływ ciepła. Jego spalanie odbywa się w bardzo wydajny sposób. Nie tylko węgiel jest tematyka naszej strony. Lokalizujemy również pośredników, którzy dostarczają dobrze wysuszone drewno kominkowe. Drewno to popularne paliwo do domowych kominków, które wytwarzają magiczną atmosferę w pomieszczeniach. Zainteresuj się, w jaki sposób powstaje węgiel i drewno opałowe, aby lepiej zrozumieć ogrzewanie stosowane we własnym budynku.

szczegóły wpisu »

Audyty energetyczne Warszawa - projekty instalacji sanitarnych i co - audyty remontowe

Audyty energetyczne Warszawa - projekty instalacji sanitarnych i co - audyty remontowe »

Energosan - naszą specjalizacją są audyty energetyczne i remontowe, projekty instalacji sanitarnych oraz CO Warszawa i okolice. W profesjonalny sposób wykonujemy takie usługi jak termomodernizacja budynku, premia termomodernizacyjna oraz premia remontowa. Moja firma zawsze służy Klientowi fachową radą i pomocą. Audyty energetyczne Warszawa oraz audyty remontowe stanowią podstawową ofertę działalności. W czasie długoletniej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie zawodowe wykonując projekty w budynkach mieszkalnych takich jak domy jednorodzinne, wielorodzinne oraz budynkach użyteczności publicznej. Nie tylko własna, samodzielna działalność przyczyniła się do zdobytego przez nas doświadczenia. Dzięki stałej współpracy z wieloma firmami z branży sanitarnej i budowlanej cały czas nabywamy umiejętności, które stale pozwalają nam zwiększać jakość oferowanych przez Nas usług. Wykonujemy również audyty energetyczne jako załącznik do wniosku o finansowanie inwestycji w ramach programu System zielonych inwestycji GIS - Green Inwestment Scheme oraz opracowujemy wnioski aplikacyjne do NFOŚiGW. Dbając o kompleksową obsługę Klienta, oferujemy również usługę polegającą na przygotowaniu całego wniosku do instytucji finansującej NFOSiGW, WFOSiGW i inne. Firma Energosan wykonuje również opracowania dotyczące weryfikacji mocy zamówionej, jako opracowania wymagane przez przedsiębiorstwa energetyki cieplnej do zmniejszenia - korekty mocy zamówionej.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja, wentylacja Szczecin

Klimatyzacja, wentylacja Szczecin »

Electro-Clim to marka prężnie rozwijająca się na rynku zachodniopomorskim od kilku lat. W ciągu tego czasu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam w znaczący sposób poprawiać komfort życia naszym klientom.

Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie w Porcie Morskim.

Naszym kontrahentom w zakresie prac elektrycznych oferujemy:

montaż instalacji elektrycznych,
montaż instalacji tele-technicznych,
pomiary elektryczne,
sprzedaż osprzętu elektrycznego.
W zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa:
http://electro-clim.pl/klimatyzacja_-_informacje_techniczne.html
dobór urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych,
sprzedaż klimatyzatorów,
profesjonalny montaż w/w urządzeń,
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
stałą opieką nad systemami chłodniczymi.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://electro-clim.pl/index.html

szczegóły wpisu »

Serwis klimatyzacji Kołobrzeg

Serwis klimatyzacji Kołobrzeg »

Szybka reakcja i naprawa, porady związane z użytkowaniem urządzeń i wiele więcej otrzymasz korzystając z oferty przedstawionej na stronie internetowej www.klimaret.pl.
Na stronie www.klimaret.pl znajdziesz zawsze jakieś ciekawe promocje. To klimatyzatory świetnej jakości, to wspaniałe usługi no i bardzo miła i fachowa obsługa. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.klimaret.pl! Zapraszam serdecznie na stronę www.

szczegóły wpisu »

Kaloryfery i Grzejniki Quinn

Kaloryfery i Grzejniki Quinn »

Firma Ling w swojej ofercie przedstawia nowe linie grzejników. Grzejniki oprócz świetnych cech technicznych, posiadają modną stylistykę.

Grzejnik Sensa to zaokrąglona powierzchnia górna, całość jest wykonana z pojedynczego giętego arkusza blachy. Grzejniki Quinn Quattro cechuje górna osłona tzw. grill, oraz dekoracyjne panele boczne. Grzejniki Integrale są wyposażone w 6 otworów przyłączeniowych, oraz dołączoną instalację zasilającą, dzięki czemu mogą pracować z zasilaniem bocznym, lub dolnym. Grzejniki Quinn Ligna to prosta stylizacja, posiadają 4, lub 6 otworów przyłaczeniowych. Grzejniki Plana - to całkowicie płaska płyta czołowa, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Grzejniki Verti to wysoka wydajność uzyskana dzięki specjalnej budowie panelów.

szczegóły wpisu »

Toruń kominki

Toruń kominki »

Strona internetowa firmy Patio, posiadająca bardzo szeroką jak również zróżnicowaną propozycję handlową wkładów grzewczych uznanych europejskich firm. Patio zajmuje się sprzedażą palenisk żeliwnych, akcesoriów kominkowych oraz innych. Propozycja firmy tyczy się ponadto projektowania i wykonania obudów kominkowych a także budowy ceramicznych bądź też systemowych kominów. Firma realizuje dodatkowo usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na stronie internetowej ukazane są urzeczywistnione projekty kominków oraz precyzyjne informacje dotyczące oferty Toruń kominki.

szczegóły wpisu »

Piece CO

Piece CO »

Niską cenę da się zaproponować tylko będąc specjalistyczną hurtownią. Piecolania posiada w sprzedaży kotły grzewcze. Dzięki opisanej specjalizacji oferent może być super tani. Dostawy wysyła natychmiast, żadnego czekania, bez zaliczek, żadnego ryzyka. Możemy zerknąć na najtańszą ofertę na Piece Ulrich. Piecolandia sprzedaje piece z podajnikiem, kotły węglowe. Dodatkowy podział to urządzenia z żeliwa oraz piece ze stali. Tylko kotły wiodących producentów są promesą wieloletniego użytkowania i kompletnej satysfakcji z nowego zamówienia.

szczegóły wpisu »

Ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany »

Firma usługowa SEBOL Bąk Sebastian działa już od ponad 7 lat na polskim rynku dostawców opału oraz usług transportowych. Naszym najcenniejszym kapitałem jest marka i dobra opinia, którą wyrobiliśmy sobie w tym czasie u swoich klientów. Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta i dostosowujemy się do jego oczekiwań i potrzeb.

Strona www. ekogroszekpaczkowany.pl poświęcona jest przede wszystkim sprzedaży najwyższej jakości opału paczkowanego (10kg/25kg). Zachęcamy do zakupu najlepszego z wielu względów opału, jakim jest obecnie ekogroszek. Ekogroszek workowany daje gwarancje wagi, ale przede wszystkim nie wietrzeje, czyli nie traci kaloryczności, co bez wątpienia jest najistotniejsze.

Ogrzewanie ekogroszkiem jest najbardziej korzystnym połączeniem aspektów ekologicznych i kosztowych, a jednocześnie jest wygodne. Mamy w swojej ofercie ekogroszek pakowany z najlepszych kopalni: KWK Kazimierz Juliusz, ZG Piekary, KWK Bobrek, ZG Janina.

Oprócz ekogroszku oferujemy także węgiel kamienny w następujących sortymentach: miał węglowy, groszek, orzech II, orzech I, kostka, eko-miał. Ponadto świadczymy usługi transportowe w zakresie transportu materiałów sypkich, przewozu materiałów budowlanych i innych.

szczegóły wpisu »

Pelett radom

Pelett radom »

Grzanie mieszkania lub firmy nie winno być drogie. Należy wyselekcjonować odpowiedniego dostawcę węgla do źródła ciepła w naszym lokalu. Dobry skład z pelletem to podstawa sukcesu. Zatem jeżeli masz ochotę płacić niższe rachunki za opał to trzeba skorzystać z mojej oferty, która obejmuje eko groszek, a dodatkowo węgiel. Nasz skład jest liderem na rodzimym rynku. Oferowany towar jest najwyższej klasy, co powoduje że jest bardzo wydajny. Kupiony u nas węgiel dowieziemy bezpośrednio do twojego mieszkania. Nasz węgiel pochodzi z rodzimych kopalni i jest wolny od zanieczyszczeń obniżających jego kaloryczność cieplną.

szczegóły wpisu »

MyEnergy - Przydomowe elektrownie wiatrowe

MyEnergy - Przydomowe elektrownie wiatrowe »

My Energy sprawi, że nie będziecie musieli Państwo już nigdy uiszczać opłat za prąd. Niewielu ludzi wie o tym, lecz dzięki dofinansowaniu z UE znaczna ilość osób zamieszkałych w Polsce ma możliwość pozwolić sobie na osobiste przydomowe elektrownie wiatrowe, przydomowe turbiny wiatrowe czy ogniwa fotowoltaiczne. Pomimo tego, iż koszt instalacji jest dość wysoki, to właśnie dzięki dotacjom przydomowe elektrownie wiatrowe kosztują naprawdę niewiele. Co istotne energia elektryczna przez nie generowana jest całkowicie za darmo, więc kasując aktualne opłaty za energię elektryczną, zaoszczędzimy dużo niż opłaty instalacyjne za elektrownie. My Energy już od wielu lat pomaga we wdrażaniu systemów przydomowych turbin. Posiadamy dużo pozytywnych opinii od naszych dotychczasowych klientów i z miesiąca na miesiąc przybywa nam nowych. Przydomowe elektrownie wiatrowe są w 100% ekologicznym sposobem na wytwarzanie energii.

szczegóły wpisu »

NOWATOR - pompy ciepła łódź

NOWATOR - pompy ciepła łódź »

Firma NOWATOR to ekspert w obszarze instalacji fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom oraz doświadczeniu naszej ekipy pozyskają Państwo towar najwyższej próby, bez zbędnych kompromisów.

W naszej ofercie znajdują się nadzwyczaj atrakcyjne systemy sieciowe (on-grid), instalacje hybrydowe oraz instalacje fotowoltaiczne (off-grid) dostarczające zasilanie 230V AC lub 12V DC.

Proponujemy najwyższej jakości produkty jak również usługi. Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancje producentów, wyselekcjonowane do 25 lat. Dodatkowo udzielamy 3 letniej gwarancji na instalacje wykonane przez naszą firmę.

W szczególności zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą: fotowoltaika Warszawa oraz z naszymi realizacjami.

szczegóły wpisu »

Brykiet kominkowy

Brykiet kominkowy »

Nova-Trade trudni się sprzedażą brykietu kominkowego. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak a oprócz tego duże przedsiębiorstwa. Za sprawą sprawnej logistyce mamy prawdopodobieństwo dostarczania naszych artykułów do miejsc na obszarze Polski, i za granicą. Oferta firmy to brykiety Ruf, Pini Kay i brykiet walcowaty. Wykonane z najlepszej jakości materiału, dają co niemiara lepsze efekty aniżeli popularny opał drzewny. Wykonujemy je z trocin brzozowych, sosnowych a oprócz tego dębowo-bukowych. Nie używamy też żadnych sztucznych środków ani klejów. Za sprawą temu nasze wyroby charakteryzują się znakomitymi parametrami chemicznymi. Posiadają wysoką liczba opałową, niską obiekt umysłowy popiołu oraz niedużą wilgotność. Zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy rozumie się samo przez się odpowiedzą na Państwa pytania. Taryfa naszych brykietów czynny jest na stronie internetowej firmy.

szczegóły wpisu »

Wentylacja w domu - Rekuperatory - Airberg

Wentylacja w domu - Rekuperatory - Airberg »

AIRBERG - SONNIGER Group jest europejskim dostawcą ekologicznych, nowoczesnych i optymalnie dobranych urządzeń do wentylacji z odzyskiem ciepła w Waszych mieszkaniach oraz obiektach usługowych. Sprawność naszych rekuperatorów powietrza sięga a 95% co czyni je praktycznie najlepszymi na rynku.
Zalety rekuperatorów RECOVER:

Chichobieżne wentylatory promieniowe komutowane elektronicznie EC,
Automatyczny bypass,
Nagrzewnica wstępna w standardzie,
Filtry EU4 z wymiennymi wkładami,
Wymiennik przeciwprądowo-krzyżowy,
Estetyczna obudowa oraz znakomita izolacja termiczna,
System antifreeze

Specjaliści firmy AIRBERG to zespół otwartych, dynamicznych, kompetentnych i gotowych do współdziałania ludzi.

Rekuperatory to nasza pasja!

szczegóły wpisu »

Pompy ciepła

Pompy ciepła »

Firma od lat zajmuje się importem i sprzedażą pionierskich urządzeń, które przetwarzają energię pochodzącą z natury na energię przydatną do naszej codziennej egzystencji, nie zagrażając środowisku naszej planety. Pompy ciepła to specjaność naszej firmy. Dzięki nim przetwarzamy energię odnawialną, która ma niskie koszty użytkowania, oraz jest przyjazna środowisku. Oferujemy pompy ciepła powietrzne, geotermalne, do podgrzewania basenowów, jak i zbiorniki buforowe cwu oraz lampy solarno ledowe.

szczegóły wpisu »

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: