Podkategoria: Klimatyzacja, wentylacja


« poprzednia strona · 2

Wynajem chłodni

Wynajem chłodni »

Agencja Aggreko zapewnia Wam kompleksową obsługę urządzeń elektronicznych. Nigdzie na terenie Polski nie odszukacie Państwo tak dobrego serwisu klimatyzacji. Nasza placówka posiada również w swojej ofercie osuszacze powietrza na wynajem. Nowoczesne Chillery w naszej firmie są w doskonałym stanie a przede wszystkim możemy zagwarantować, że ochłodzą dowolną ciecz. Dodatkowo posiadamy serwis urządzeń chłodniczych a także agregaty prądotwórcze. Dowolne możliwe usługi odnajdziecie Państwo na naszej stronie.

szczegóły wpisu »

Instalacje odpylające

Instalacje odpylające »

Jeśli niezbędni są Ci specjaliści, którzy zajmują się realizacją usług w zakresie konstrukcji związanych z ochroną środowiska to super trafiłeś. Od wielu lat trudnimy się wykonywaniem różnego typu konstrukcji, co pozwala nam na wykonywanie nawet bardzo skomplikowanych konstrukcji. Przykładowymi produktami, które wykonujemy są: odciągi miejscowe, rurociągi, projekty systemów rurociągów a także dużo innych artykułów oraz instalacji. Dysponujemy wieloma referencjami, które są świadectwem jakości realizowanych przez nas usług. Ciepło namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zbudujemy wszystko co jedynie sobie Państwo zażyczycie. Współdziałanie z nami zawsze opiera się na zaufaniu a także na odpowiednim podejściu do zlecenia. Dzięki temu, że potrafimy sprostać każdemu zleceniu zawsze jesteśmy doskonałym wyborem dla każdego.

szczegóły wpisu »

Igłofiltry

Igłofiltry »

PONAKO to zakład z bogatym doświadczeniem w dziedzinie dostarczania sprzętu do osuszania budynków czy odwadniania terenu. Naszym Klientom oferujemy głównie usługi dzierżawy pomp, zestawów igłofiltrowych, ozonatorów i również innych urządzeń. Świadczymy oprócz usługi serwisowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów służy doradztwem i trafnymi poradami. Posiadamy sprzęt znanych marek, między innymi pompy Sykes, Varisco jak również innych firm. Oferujemy atrakcyjne ceny. Możliwość dzierżawy w istocie się opłaca, nie musisz się albowiem przejmować} konserwacją sprzętu czy też kształcić dużych pieniędzy na nabytek sprzętu (który jest szczególnie dostrzegalny najpierw trwania biznesu). Nasza strona internetowa zawiera wszystkie niezbędne informacje o oferowanych przez nas urządzeniach!

szczegóły wpisu »

Grupa Sanins

Grupa Sanins »

SANINS istnieje na rynku od roku 2005. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. W tym czasie dokończyliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych klientów byliśmy zawsze lojalnym wykonawcą. Grupa działa zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Opierając nasz kapitał na wiedzy i doświadczeniu najlepszych inżynierów zbudowaliśmy silny podmiot gospodarczy który może konkurować z potężnymi firmami ze swojej branży nie tylko na płaszczyźnie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projektujemy, świadczymy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz oraz kosztorysów. Zakres usług: instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i gazowych oraz elektrycznych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, gwarantujemy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres oferowanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe. W ofercie posiadamy budownictwo infrastrukturalne pod kątem wykonawstwa. Świadczymy prace powiązane z budową i rozbudową powierzchni dróg i chodników wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną i instalacjami oraz robotami ziemnymi.

szczegóły wpisu »

Elastyczny przewód aluminiowy

Elastyczny przewód aluminiowy »

Przedsiębiorstwo HTH to jedna z największych polskich hurtowni elementów wentylacyjnych. Przez ponad dwie dekady działalności i również nieustannego rozwoju wypracowaliśmy sobie pozycję rynkową, która umożliwia nam oferowanie klientom doskonałej klasy artykułów w konkurencyjnych cenach. W propozycji posiadamy m.in/ anemostaty kwadratowe, po mistrzowsku sprawdzające się do wentylacji powierzchni biurowych oraz sal konferencyjnych. Anemostat prostokątny oferowany jest u nas w różnych wariantach, zarówno gabarytowych jak a także stylistycznych. Sprzedajemy także towary służące do konstruowania systemu wentylacyjnego, w szczególności elastyczny przewód aluminiowy, nagrzewnice oraz klimatyzatory. Uzupełnienie naszej propozycji stanowią wysokiej klasy systemy przeciwpożarowe, których bezawaryjność została potwierdzona uzyskanymi certyfikatami.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: