Podkategoria: Firmy budowlane


« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Montaż banerów

Montaż banerów »

Naszym zadaniem jest dotarcie do wszelkich trudno dostępnych miejsc na wysokościach. Korzystamy z specjalistycznego sprzętu alpinistycznego który umożliwia nam na sprostanie najtrudniejszym zleceniom. Zatrudniamy pracownicy z dużym doświadczeniem często rekreacyjnie wspinających się po skałkach. Zapewniamy solidną i bezpieczną realizację zamówienia. W naszej bogatej ofercie jest m.in. odśnieżanie szyb, zrzucanie sopli, czyszczenie powierzchni metalowych, czyszczenie rynien, wyburzenia kominów.

szczegóły wpisu »

Świadectwa energetyczne

Świadectwa energetyczne »

Biuro certyfikacji energetycznej oferuje wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej. Serdecznie prosimy do zapoznania się z naszą ofertą jaką zrobiliśmy na mojej witrynie internetowej WWW. Certyfikaty energetyczne wykonywane są przez naszą firmę w wysokiej jakości. Wsztstkie ceny są ściśle powiązane z rodzajem tworzenia, dokumunetacji i wszelkiego innego aspektu, który wpływa na całkowitą wycenę certyfikatu energetycznego.

szczegóły wpisu »

Remonty mieszkań Ustka

Remonty mieszkań Ustka »

Zakład Remontowo-Budowlany "REMIK" to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zaskarbiła sobie zaufanie klientów i posiada silną pozycję na rynku usług budowlano-remontowych na terenie Ustki, Słupska i okolic.Jesteśmy dobrze działającą firmą usługową skierowaną głównie na jakość świadczonych usług budowlanych, wykończeniowych i remontowych. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji prac związanych z budowaniem, remontem, modernizacją i przystosowaniem hal.

Umowy realizujemy sumiennie oraz terminowo, uwzględniając indywidualne potrzeby zleceniodawców, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej ekipy budowlanej.

szczegóły wpisu »

Koparko ładowarki - młoty wyburzeniowe

Koparko ładowarki - młoty wyburzeniowe »

Sprzedaż dodatkowych elementów do koparek gąsienicowych koparko ładowarek. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama dodatkowych elementów m.in. młoty wyburzeniowe, młoty hydrauliczne itp. Sprzedajemy również koparki firmy Cukurova przystosowane do prac w ciężkich warunkach budowlanych. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Układanie kostki brukowej łódź

Układanie kostki brukowej łódź »

Solidne ogrodzenie nie tylko chroni teren przed intruzami z zewnątrz, ale również odpowiedzialne jest za pierwsze wrażenie, jakie robi budynek firmy. Nie warto w tej sytuacji oszczędzać, osobiście łącząc elementy ze sklepu. O wiele korzystniej jest skorzystać z usług firmy IGEL s.c., najlepszego wykonawcy ogrodzeń tak dla odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Bramy, podkłady, siatki, panele, przęsła i barierki - słowem, wszystko to, czego potrzeba, aby w szykowny i sugestywny sposób ogrodzić żądany teren. IGEL to gwarancja dokładności i skrupulatności.

szczegóły wpisu »

Remonty mieszkań Poznań

Remonty mieszkań Poznań »

Najlepiej kupić dobre i nie za drogie materiały do wykończenia naszego domu, znaleźć uczciwego i kompetentnego wykonawcy i nie przejmować się o końcowy rezultat, życie jednak pokazuje, że nie wszystko wygląda tak różowo. Aczkolwiek istnieją na rynku znakomici wykonawcy, dla których istotne są takie sprawy jak: uczciwość, wysoka jakość, terminowość, fachowe doradztwo, należy do nich bez wątpienia firma remontowa Poznań Abart, ich menadżer, pan Wojtek Gośliński trzyma w ryzach każdy przejaw działalności firmy remontowej Abart. Ta poznańska firma wykończeniowo remontowa zajmuje się swoim fachem już dwadzieścia lat, takie zlecenia jak kompleksowe remonty mieszkań w Poznaniu są idealną wizytówką ich sumienności i perfekcyjnej jakości, a wyśmienita organizacja, to szybki termin wykonania prac, co dla każdego inwestora jest bardzo ważne. Wykończenia wnętrz i pełne ich aranżacje nie są niczym obcym dla chłopaków z Abarta, lubią wyzwania, ciekawe projekty, bo tutaj mogą się najlepiej wykazać. Abart swoje usługi remontowe Poznań opiera na doświadczeniu, znajomości sprawdzonych, ale i nowatorskich metodach wykonywania usług, są jednak pokorni i otwarci na wyszukane oczekiwania rozmaitych klientów, dlatego ich remonty mieszkań Poznań, to prawdziwy cymes.

szczegóły wpisu »

Kowalstwo

Kowalstwo »

Portal internetowy przedstawiający firmę zajmującą się produkcją przedmiotów z metaloplastyki. Na stronie przedstawiona nie tylko oferta, w tym przykładowe prace wykonane w ramach produkcji ogrodzeń, mebli, lamp czy balustrad, ale też referencje od dotychczasowych klientów. Prócz tego, garść przydatnych rad pomagających wybrać odpowiedni materiał do produkcji zamawianych przedmiotów oraz profesjonalnego wykonawcę. Wszystko to na prostej i przejrzystej stronie internetowej, dostosowanej do potrzeb i możliwości użytkowników.

szczegóły wpisu »

Bramy

Bramy »

Trudnimy się produkcją ogrodzeń panelowych, palisadowych, a oprócz tego bram. Opracowane u nas ogrodzenia przemysłowe są . Oferujemy też napędy do bram. W chwili obecnej z tego powodu serdecznie zwołujemy na naszą stronę internetową WWW na której oferujemy usługi związane z naszą branżą. Wyłącznie u nas siatka ogrodzeniowa jest wysokiej jakości, a podmurówka perfekcyjnie skomponowana z innymi naszymi produktami. Naszym mottem biznesowym jest: "Trwałość i bezpieczeństwo poprzez długie lata". Przystąp już w tej chwili do grona zadowolonych kontrahentów. Nie zwlekaj, taka okazja zdarza się tylko raz wyżyciu.

szczegóły wpisu »

Tanie tynkowanie, szpachlowanie, malowanie.

Tanie tynkowanie, szpachlowanie, malowanie. »

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz i modernizacją powierzchni zewnętrznych.
Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia,
jego skomplikowania, czasochłonności, zastosowanych technologii i materiałów.
W celu uzyskania wyceny wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a z przyjemnością
ustalimy termin spotkania w celu ustalenia zakresu prac, Państwa oczekiwań
i przystąpimy do negocjacji.

szczegóły wpisu »

Wykańczanie wnętrz Warszawa

Wykańczanie wnętrz Warszawa »

Chcesz przeprowadzić renowacje swojego zniszczonego już mieszkania ? Chcesz, ażeby wykonawca powierzonych przez Ciebie robót wywiązał się z nich dobrze i terminowo ? Chcemy zaproponowować Ci nasze usługi - kompleksowe remonty i adaptacje mieszkań wykonywane przez firmę Jarosława Basiaka. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz:

- wykańczanie mieszkań ze stanu developerskiego,
- układanie gresów i terakoty,
- płyty gipsowo-kartonowe,
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- gładź na sufitach i ścianach,
- tapetowanie,
- montaż drzwi i okien,
- a także mnóstwo innych prac...

Na rynku Warszawskim działamy już przeszło 20 lat - w tym czasie udało nam się zapracować na zaufanie i poważanie wielu klientów. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej strony www.

szczegóły wpisu »

Drzwi Warszawa Wawer

Drzwi Warszawa Wawer »

Nasz serwis daje Państwu możliwość zapoznanie się z szeroką ofertą dystrybucji a także instalacji drzwi w wielu typach. Rodzaje te obejmują miedzy innymi drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne oraz specjalistyczne czy drzwi przesuwne. Producentami sprzedawane przez nas produkty są takie firmy, jak Invado czy Classen. Nazwy tych producentów są gwarancją najwyższej jakości drzwi. Na tej podstawie mogą Państwo mieć pewność iż kupione drzwi posłużą przez długi czas. Dodatkowo zapewniamy również transport drzwi w ustalone miejsce znajdujące się na terenie stolicy oraz miast okolicznych. Zasięg obejmuje między innymi takie miejscowości jak: Józefów, Ząbki, Otwock, Zielonka. Oprócz handlu oraz transportu, oferujemy także montaż drzwi tam, gdzie powinny się znaleźć. Zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie ludzie to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie w montażu drzwi, co zapewnia usługi najwyższej jakości. Dzięki temu, będą Państwo mogli cieszyć się funkcjonalnymi drzwiami przez długi czas.

szczegóły wpisu »

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo »Poprowadzimy nadzór budowlany oraz Project Management nad inwestycjami.

Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele –zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.

Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.
Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.

Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m. in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany http://www.bico-group.com/finansowanie-inwestycji/.


Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management
Nadzór inwestorski http://www.bico-group.com/oferta/
Kierownik budowy http://www.bico-group.com/Artykuly_porady/
Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy
Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów
Monitoring procesu inwestycyjnego.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie:
Studium wykonalności
Pozyskania finansowania
Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.

Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji: szpitale, kliniki, przychodnie, żłobki, szkoły i przedszkola, domy jednorodzinne, domy pasywne i energooszczędne, budownictwie przemysłowym: hale, restauracje.

szczegóły wpisu »

Kładzenie płytek Gdańsk

Kładzenie płytek Gdańsk »

Budowlane usługi jak i usługi bardzo blisko powiązane z tą branżą to jedna ze specjalności firmy ADREM. Dzięki temu, że zakres działalności naszej pracy jest tak rozległy możemy bez większych problemów wykonać każde zadanie związane z wykańczaniem domów. Jeśli zainteresowałeś się skorzystaniem z naszej firmy to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony www. Odszukasz na niej mnóstwo informacji dzięki którym będziesz wiedzieć czy nasza firma jest dobra. A gwarantuję Ci, iż na pewno tak będzie. Wszystko to właśnie dzięki temu, iż nasza firma jest profesjonalna.

szczegóły wpisu »

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej »

Nasze towary ze stali nierdzewnej i czarnej integrujemy z innymi materiałami, takimi jak szkło, czy drewno. Przez to dodajemy naszym produkcjom nieprzeciętnego wzornictwa, przez co będą perfekcyjnie komponować we wnętrzu mieszkania nie szpecąc go. Wskutek temu, na dodatek zastosowania praktycznego mają one dodatkowo przeznaczenie ozdobne. Nasze wytwórczości są wytwarzane również na specjalnie zamówienie pod wymogi i życzenia naszych klientów. A w stałej sprzedaży mamy schody, grzejniki, ogrodzenia i nowoczesne systemy kominowe.

szczegóły wpisu »

Rolety szczecin - Andrych

Rolety szczecin - Andrych »

Bez okien nie umiemy wyobrazić sobie swojego wymarzonego domku. Przedsiębiorstwo Andrych stawia sobie cel by zaopatrzyć Ciebie w najlepszej klasy wyroby, które spowodują, że Wasz wymarzony dom będzie komfortowy i elegancki. Szeroka paleta produktów, atrakcyjne ceny i prędkość finalizacji zakupów sprawiają, że kooperacja z firmą to czysta przyjemność. Parapety, markizy, rolety i inne akcesoria to przedmioty potrzebne w każdym budynku, a ich dopasowanie nie jest rzeczą prostą. Muszą być najwyższej jakości i wpasować się w ogólny wystrój wnętrza.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja Poznań

Klimatyzacja Poznań »

Uprzejmie zapraszamy na oficjalną stronę firmy Greenvent - Wentylacja Poznań. Przedstawiana oferta naszej firmy to wszechstronna obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Trudnimy się również montażem a również projektowaniem, urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji oraz grzewczych. Działamy w całej Polsce, siedziba Greenvent jest położony w stolicy Wielkopolski. Staramy się by zagwarantować sukces obsługiwanemu Klientowi. Wciąż dokładamy starań zrozumieć realne wymogi naszego Klienta, tak by dopasować dla niego w jak największym stopniu dobre i funkcjonalne solucje. Specjalizujemy się między innymi montażem i zakładaniem klimatyzacji i wentylacji grzewczych. Przeprowadzamy także planowanie klimatyzacji i instalacji wentylacyjnych a także grzewczych. Oferujemy klimatyzatory i wentylatory wszelkiego rodzaju. W naszym wyposażeniu jest profesjonalny sprzęt, a zespół naszych pracowników ma specjalistyczną wiedzę techniczną, jaką bez ustanku rozszerzamy. Sprawdź naszą stronę już dzisiaj i rozpocznijmy współdziałanie, drugi raz serdecznie zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Oswietlenie awaryjne

Oswietlenie awaryjne »

Bezpieczeństwo jest w każdej chwili najbardziej istotne. Bezpieczeństwo zaczyna się już od samego oświetlenia lampami z wyjściej awaryjnym. U nas w sklepie można zakupić wszelkiego stylu oprawy przemysłowe, przeciwwybuchowe i nie tylko. Rewelacyjne ceny na oprawy z modułem awaryjnym. Oświetlenie awaryjne jest naszą specjalnością. Serdecznie zwołujemy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym sklepie internetowym. Oferujemy najlepsze ceny w sieci. Sklep który stale się rozwija zaprasza na zakupy.

szczegóły wpisu »

Frezowanie cnc

Frezowanie cnc »

Oferta naszej firmy dotyczy usług frezowania CNC przy pomocy wielkoformatowego, trójosiowego plotera, który umożliwia obróbkę wielu różnych materiałów. Przyjmujemy zamówienia na elementy pleksi, metali kolorowych, PCV, a także dibondu, drewna, sklejki i płyt MDF. Zapraszamy do współpracy firmy reklamowe i budowlane, jak również stolarskie, szkutnicze i inne. Grawerujemy wizytówki, napisy i logotypy. Oferujemy wycinanie tworzyw sztucznych i materiałów drewnopochodnych.

szczegóły wpisu »

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej »

Kruk-Met jest to firma, której specjalność tkwi w tworzeniu balustrad. W naszym katalogu ofertowym można ujrzeć całościowe usługi planowania oraz utworzenia i montażu balustrady. Opisuje nas kompetencja oraz uniwersalność, jesteśmy w stanie podołać najbardziej finezyjnym projektom. Uprzejmie zapraszamy zainteresowanych do wizyty na stronie firmowej już dziś, bez wątpienia odszukacie Państwo na tej stronie coś dla siebie. Jesteśmy profesjonalistami w całkowitym tego słowa znaczeniu, prowadzi nas idea wypełnienia wymogów i potrzeb własnych nabywców. Nadzwyczajny design balustrad jak i przepiękne dystyngowane formy to nasza specjalność.

szczegóły wpisu »

Usługi remontowe warszawa

Usługi remontowe warszawa »

Od wielu miesięcy planowałeś remont mieszkania lub domu, gromadziłeś środki finansowe na ten cel, musiałeś korzystać z uprzejmości rodziny bądź znajomych, którzy zapewnili Ci lokum na czas remontu, a ekipa remontowo-budowlana, która wykonywała remont, dostarczyła Ci tylko niepotrzebnych stresów. Po pobraniu zaliczki trzeba było „zmuszać” fachowców do podjęcia prac. Fachowcy ciągle żądali nowych zaliczek, tłumacząc, że początkowo nie uwzględnili wszystkich kosztów remontu. Po zakończeniu remontu mieszkanie przypominało pobojowisko – sam musiałeś wszystko sprzątnąć.
Z naszą firma remontowo-budowlana tamte nieprzyjemne wydarzenia pozostaną tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Wykonując remonty mieszkań dla wielu klientów przekonaliśmy się, że tym co dla klientów liczy się najbardziej jest odpowiedzialność za wykonywane prace. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podejmować się coraz bardziej skomplikowanych prac remontowo-budowlanych oraz doradzać naszym klientom wybór najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technicznych.
Wykończenia mieszkań warszawa z naszą firma remontowo-budowlana to czysta przyjemność. Doradzamy w zakresie wyboru materiałów budowlanych, zapewniamy ich transport na miejsce remont warszawa, wykonujemy prace remontowo-budowlane terminowo, zapewniając w razie potrzeby pomoc odpowiednich fachowców (architektów wnętrz, hydraulików, elektryków, cykliniarzy). Każdy remont kończymy kompleksowym sprzątaniem po wykonaniu remont mieszkania warszawa. Dzięki naszym usługom pozbędziesz się zbędnych stresów związanych z remontem twojego mieszkania i będziesz mógł cieszyć się pięknem i funkcjonalnością twoich wnętrz.
Zapraszamy do kontaktu!

szczegóły wpisu »

Firmy budowlane - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: