Podkategoria: Baseny


Producent saun

Producent saun »

Strona firmy SAUNA - R w ofercie której znajdują się produkty renomowanych fińskich producentów takie jak sauny fińskie, sauny infrared, łaźnie i kabiny, generatory oraz piece do saun i mini baseny. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku, współpracujemy z fińskimi producentami saun już od ponad 15 lat. Jesteśmy elastyczni, w naszej ofercie znajdą Państwo sauny wszelkich rozmiarów i kształtów. Saun stworzonych ze świerku skandynawskiego, który jest w specjalny sposób obrabiany i segregowany. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

szczegóły wpisu »

Projektowanie basenów

Projektowanie basenów »

Przedmiotem podstawowej działalności spółki Bud-Concept jest budowa basenów prywatnych, hotelowych oraz publicznych.Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projekt, wykonanie niecki basenowej, dostawę i montaż urządzeń stacji uzdatniania wody do uruchomienia basenu. Koordynujemy pracę wszystkich branż, tak żeby w prowadzonej inwestycji nie było kosztownych niespodzianek oraz zbędnych problemów.Wykonujemy niecki basenowe żelbetowe wykończone płytkami, mozaiką szklaną lub folią basenową oraz w technologiach lekkich ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Maszynownie wykonujemy maksymalnie bezobsługowe oparte o automatyczny pomiar parametrów fizyko-chemicznych wody, skoordynowane z nim dozowanie preparatów chemicznych oraz automatyczne płukanie filtrów basenowych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz urządzenia wiodących producentów techniki basenowej. Starając się zapewnić maksymalne oszczędności w eksploatacji basenu proponujemy wykorzystanie odnawialnych źródeł energii podczas ogrzewania hali basenowej, wody w basenie oraz w układzie wentylacji.

szczegóły wpisu »

Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe »

Starpool specjalizuje się w produkcji basenów ogrodowych. Wytwarzamy je z żywicy poliestrowej pokrytej twardą powłoką zabezpieczającą z żelkoty. Jest to wytrzymały materiał najlepszej jakości, nieszkodliwy dla człowieka. Budowę basenów przeprowadzamy w naszych obszernych oraz nowoczesnych zakładach. Oprócz tego oferujemy zadaszenie basenów każdego rodzaju. W ofercie mogą państwo znaleźć wanny spa jak również akcesoria do oczyszczania wody i powierzchni basenu. Namawiamy do zapoznania się ze stroną internetową naszej firmy.

szczegóły wpisu »

Technika Basenowa CTB

Technika Basenowa CTB »

Firma to zespół osób zajmujący się basenami kąpielowymi oraz zadaszeniami basenowymi. Celem firmy jest kompleksowa i szybka obsługa zleceń pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Bardzo duże doświadczenie w w swojej dziedzinie gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyni w Polsce projektujemy i produkujemy baseny, które są izolowane. Produkty sprzedawane są również w innych krajach Europy. Obecne doświadczenia zawodowe to doskonałe narzędzia pozwalające sprostać wymaganiom klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko lokalnym, ale również i europejskim. Dzięki temu mamy szybki dostęp do najnowszych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Sprawdzony producent basenów Baseny charakteryzuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz bardzo wysokie parametry mechaniczne. Każdy basen charakteryzuje się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w właściwych proporcjach. Dodatkowo baseny posiadają także specjalne metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które potęgują stabilność i trwałość. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony produktów pianką poliuretanową natryskową. Dzięki temu jest zwiększenie wytrzymałości wyrobu oraz jego ocieplenie.

szczegóły wpisu »

Baseny

Baseny »

Gorąco zapraszamy na stronę firmy IGG Baseny. Firma IGG Baseny ma własną siedzibę w Katowicach, trudnimy się montażem basenów. Proponujemy kompleksową realizację ekwipunku basenowego jak na przykład przykrycia wody czyli przykrycia basenowe, zarówno pływające jak i na stałe jak i odkurzacze basenowe. Przedstawiamy również atrakcje wodne, dostarczamy i montujemy wanny dla wielu osób z hydromasażem, filtry basenowe, tak i dla klientów prywatnych jak i publicznych. Działamy już w tym sektorze od długiego czasu, gwarantujemy kompletne zadowolenie z oferowanych usług.

szczegóły wpisu »

Baseny - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: